Deweloper z Lublina

Spółka Immobilia Polska s.c. założona została w lutym 2008. Jesteśmy jedną z niewielu firm deweloperskich Lubelszczyzny, która tak całościowo i kompleksowo zajmuje się rynkiem nieruchomości. Realizujemy zarówno projekty mieszkaniowe (budowa bloków, domków jednorodzinnych, nowe mieszkania), usługowe (budowa sklepów, supermarketów, lokali biurowych) jak i produkcyjno – magazynowe (siedziby firm logistycznych, hurtownie, zakłady produkcyjne).

Nasze doświadczenie

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży, uczestnictwo w największych transakcjach Lubelszczyzny ostatnich lat, studia z zakresu prawa i ekonomii oraz podyplomowe studia z zakresu wycen nieruchomości, zarządzania nieruchomościami czy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, sprawiają że wspólnicy spółki to specjaliści, którzy są profesjonalnie przygotowani do realizacji inwestycji na rynku nieruchomości.
Z nami mogą być Państwo pewni, że dokonają właściwego wyboru przy zakupie lub wynajmie nieruchomości mieszkalnej czy komercyjnej. Inwestycje realizujemy zarówno w ramach spółki Immobilia Polska s.c., Immobilia Polska II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jak też przez poszczególnych wspólników w ramach prowadzonych przez nich jednoosobowych działalności gospodarczych.

Inwestycja Kameralny Sławin